Будівництво офісно-складського комплексу в Київській області

Назва проекту: Будівництво офісно-складського комплексу в Київській області
Місце розташування: Україна, Київська область, Васильківський район, с. Рославичі
Площа проектування: 3 762 м²
Статус: будівництво (2019-2021)
Ступінь участі: проектні рішення, авторський нагляд
Авторський колектив:
Аза А., Прощенко А.A.

Анотація:

Новий офісно-складський комплекс розташований в с. Рославичі, Васильківського району, Київської області. Проектними рішення передбачено розташування на земельній ділянці загальною площею 1,029 га триповерхової офісної будівлі та складського приміщення загальною площею 2 800 кв.м.

Особливістю даного проекту стало не звичне, для теперішнього часу, побажання замовника відійти від тенденцій сучасної архітектури та застосувати в архітектурному образі адміністративної частини комплексу елементів стилю Ар-Деко. Для даного стилю характерні сувора закономірність, сміливі геометричні лінії, етнічні геометричні візерунки, оформлення в півтонах, відсутність яскравих кольорів в оформленні, при цьому - строкаті орнаменти, розкіш, шик, та дорогі сучасні матеріали в деталях. Таким чином, об’ємно-планувальні рішення адміністративної будівлі розроблені у відповідності до всіх сучасних вимог організації простору та функціонування офісної споруди, але в зовнішньому опорядженні та архітектурних елементах фасадів застосовані матеріали та прийоми притаманні стилю початку-другої чверті 20 ст.

Будівництво комплексу передбачено в дві черги: 1-ша черга - спорудження складської споруди, 2-га – офісної будівлі та благоустрій території.

Інші проекти