Будівництво приватного будинку в Угорщині

Назва проекту: Будівництво приватного будинку в Угорщині
Місце розташування:Угорщина, Будапешт
Площа проектування: 0 м²
Статус: будівництво
Ступінь участі: проектні рішення
Авторський колектив:
Жуга І.Ф., Прощенко А.А.

Анотація:

Розпочато будівництво приватного будинку у стилі, визначеному нами, як еклектика, в якому вікторіанський стиль збагачено елементами бароко. Безсумнівно, такий стиль прагне показати високий статус власників будинку. Сильним акцентом головного фасаду будинку став розроблений портальний і декоративний фронтон з французьким балконом. Вхід прикрашають два кам'яні пілони.

Загальна зона знаходиться на першому поверсі. Вона складається з вестибюлю, їдальні, камінного залу та вітальні. Задля комфорту та безпеки, дитячі кімнати розміщенні вище рівня загальної зони, в той час коли спальня батьків, ванна кімната та гардероб– нижче. Кабінет власника та гостьові кімнати з ванною - на другому поверсі.

Спустившись на нижній, цокольний поверх, можна побачити басейн та зону відпочинку із сауною. Тут розташовані підсобні приміщення та гараж на 9 автомобілів. На території є затишна камінна бесідка з величезним столом на 16-20 осіб, великим каміном та кількома підсобними приміщеннями.

Проектом передбачено все для розкішного життя та ідеального відпочинку! А незмінними складовими цього проекту залишаються вишуканість, тонкий смак і комфорт!

Інші проекти