Будівництво приватної вілли у Туреччині

Назва проекту: Будівництво приватної вілли у Туреччині
Місце розташування:Туреччина, Стамбул, район Бекташ
Площа проектування: 680 м²
Статус: будівництво завершено (2018)
Ступінь участі: проектні рішення
Авторський колектив:
Жуга І.Ф., Прощенко А.А.

Анотація:

Завершено будівництво приватної вілли у тихому районі Стамбула - Бекташ. Власники бажали зробити віллу не тільки комфортабельною, але і витриманою стилістично–елегантною і при цьому свіжою та сонячною. Дотримавшись усіх елементів східного стилю архітектури, фахівці «Arche Vista» спроектували місце, де дійсно стає можливим життя в розкішних умовах.

Цікавою особливістю стало знаходження будинку на ділянці з великим перепадом висот. Під час створення структури будинку та його планування ми перетворили цей фактор на велику перевагу. Вхід в будинок, хол та обідня зона знаходяться на високому рівні, тому, сидячи за столом власники будинку мають змогу насолоджуватися неперевершеним морським краєвидом крізь величезні вітражні вікна. Зона вітальні знаходиться нижче, вона максимально відокремлена від інших приміщень першого поверху. Звідси відкривається вид на басейн.

На другому поверсі розташовані 2 спальні з окремими ванними кімнатами, кабінет власника вілли, пральня, гардеробна і величезна тераса.

В проекті ретельно продумані усі приміщення: кожний елемент знаходиться на своєму місці і саме така гармонія в архітектурі і плануванні дозволила створити справжній рай відпочинку для душі й тіла.

Інші проекти