Інтер’єрні рішення приміщень будівлі компанії AAC | GEO-ENGINEERING

Назва проекту: Інтер'єрні рішення приміщень будівлі компанії AAC | GEO-ENGINEERING
Місце розташування: Україна, Київ, вул. Волинська 67
Площа проектування: 1240 м²
Статус: будівництво завершено (2019)
Ступінь участі: інтер'єрні рішення, авторський нагляд
Авторський колектив:
Жуга І.Ф., Матюха Є.І., Прощенко А.А.

Анотація:

Створити дизайн інтер'єру, що підкреслить статус великої організації вже з існуючою могутньою репутацією – справа не проста. Фірмовий дизайн інтер'єру компанії грає не тільки іміджеву роль, а й гарантує стандарти роботи компанії в цілому. Від раціонального планування і грамотного розташування функціональних елементів залежить зручність і комфорт.

Дизайн інтер'єру офісу компанії AAC | GEO-ENGINEERING був розроблений за всіма правилами брендингу. В результаті вийшов просторий офіс з оригінальним інтер'єром, на поверхах якого розмістилися кабінет президента компанії, кабінети керівників, open space для співробітників і зона відпочинку. Спроектовані та виготовлені меблі, які могли б витримати нещадну експлуатацію, але при цьому вони стильні, комфортні, мобільні та універсальні за дизайном.

У кабінеті директора основний акцент зроблено на оформленій стелі із мансардними вікнами. Тут вдалося спроектувати великий надихаючий простір із усіма необхідними робочими зонами: стіл керівника, переговорний стіл, зона відпочинку.

В усіх кабінетах дизайнери створили відповідну атмосферу, жодних зайвих елементів, лише концентрація на роботі. Фахівцями також ретельно продумані різні сценарії локального освітлення в усіх приміщеннях офісу. Максимум світла і простору, затишні місця, прямі та елегантні лінії і витримані акценти - стильний та стриманий офіс: одного погляду достатньо, аби зрозуміти цінності компанії.

Інші проекти