Будівництво готелю в смт. Алупка

Назва проекту: Будівництво готелю на побережжі моря
Місце розташування: Республіка Крим, смт. Алупка, вул. Фрунзе, 53.
Площа проектування: 739 м²
Статус: проект (2014)
Ступінь участі: проектні рішення
Авторський колектив:
Жуга І.Ф., Прощенко А.А.

Анотація:

Ділянка, що розташована на березі Чорного моря була покинута володарями багато років тому. Цікаво, що старий будинок, який там знаходиться має статус «історичної пам’ятки». З плином часу ділянка здобула жахливий і занедбаний стан.

Влада мала наміри знести старий будинок, таким чином могла відбутися чергова руйнація історичної спадщини містечка. Але, згодом, ділянку було виставлено на продаж. І саме наші архітектори звернули увагу покупця-замовника на історичний контекст місця.

Саме тому розробили проект будівлі, який не просто зможе прикрасити побережжя Чорного моря, але й збереже історичну пам’ятку.

Мало, що збереглося, але і це виявилось цікавим для подальшого проектування. Виникла ідея створити невеликий готель та поєднати його із територією сучасного готельно-ресторанного комплексу. Архітекторам вдалось відтворити фасад будівлі, оригінальний вид вікон та даху. Був розроблен план добудови із застосіванням сучасного структурного засклення.

Цим проектом архітектори вкотре приділяють увагу збереженню будь-якої архітектурної спадщини міста. Адже саме ці залишки минулого в поєднанні з сучасною архітектурою створюють якісний контент міста.

Інші проекти